Katalog produktów Wody Mineralnej

Katalog produktów Wody Mineralnej

Woda Mineralna  jest wydobywana w tym miejscu do dziś. Ujęcie to jest historycznie udokumentowanym, izolowanym geologicznie samowypływem – oznacza to, że woda podlega naturalnej filtracji i zawiera wiele cennych dla zdrowia minerałów. Woda mineralna Jaworowy Zdrój charakteryzuje się niską mineralizacją, dzięki czemu  doskonale nadaje się do codziennego spożycia dla dorosłych i dzieci. Swój wyśmienity smak zawdzięcza naturalnemu, średniemu nasyceniu dwutlenkiem węgla. Pełna identyfikacja wizualna.

Set of craft identity elements on light paper background

Nagroda Superior Taste Award 2015

Producent wody mineralnej  już dwukrotnie otrzymał nagrodę Superior Taste Award dla wody mineralnej Jaworowy Zdrój za wyjątkowy smak i jakość. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane przez niezależną organizację International Taste & Quality Institute – iTQi (Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości) z siedzibą w Belgii.

Nagroda Superior Taste Award 2014

Europejskie Jury, reprezentowane przez 120 znakomitych szefów kuchni, sommelierów i ekspertów z branży spożywczej, oceniło wodę mineralną Jaworowy Zdrój, jako produkt o „wybitnym smaku”, przyznając jej godło Superior Taste Award w 2014 (dwie gwiazdki) oraz w 2015 roku (trzy gwiazdki). Certyfikacja wody mineralnej  przez międzynarodowe Jury jest uznaniem dla jakości produktu oraz jego wyjątkowego smaku.

 

Projekt stoiska na targi International Taste & Quality Institute – iTQi (Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości) z siedzibą w Belgii,

stend

Share

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *