Kim jesteśmy ?

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1997 roku. Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów i projektantów, którzy dzięki wykorzystaniu swoich interdyscyplinarnych umiejętności dostarczają rozwiązań nie tylko skutecznych, ale i wyjątkowych. Rozwijamy również dział obsługi Klienta. Nasi konsultanci służą profesjonalną poradą i gwarantują doskonałą opieką nad prowadzonymi projektami. Pragniemy wykorzystać swój czas jak najbardziej efektywnie dla Państwa. Podejmujemy się realizacji każdego zlecania, zarówno tych najprostszych, jak i tych dla pozostałych niewykonalnych. Oferujemy produkty tylko najwyższej jakości.

Czym się zajmujemy ?

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie reklamy i marketingu.  Staramy się nieustannie poszerzać naszą wiedzę i umiejętności tak, aby świadczone przez nas usługi były wykonywane na najwyższym poziomie, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Co oferuje YABO ?

Projekty graficzne, Strony internetowe, Wizualizacje 3D, E-commerce, Szablony allegro, Projektowanie opakowań, Usługi drukarskie/druk, Social Media, Reklama w Google, Nadruki na odzieży, Gadżety reklamowe, Fotografia Reklamowa.