NADRUKI ZNAKOWANIE ODZIEŻY

Posiadamy rozbudowany park maszynowy do druku i zdobienia odzieży. W zależności od nakładu i materiału odzieży stosujemy różne techniki. Wykonujemy nadruki na koszulkach, koszulach, bluzach, polarach, czapkach, parasolach, a także innych materiałach. Wykonuje każde zlecenie już od 1 sztuki.


METODY ZNAKOWANIA


Flex

Folia Flex jest materiałem wykonanym z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Przeznaczony do termotransferu na tekstyliach. Dzięki elastyczności i miękkości jest przyjemny w dotyku. Nie odbija światła. Może być używany na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach. Flex nadaje się do stosowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna/poliester i poliester/akryl.Flock

Folia Flock to wysokiej jakości materiał na bazie włókien celulozy. Dzięki zastosowaniu wysokich i gęstych włókien posiada charakterystyczną fakturę i głębię koloru. Flock używany jest do tworzenia nadruków na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach.
Może być stosowany na tkaniny bawełniane, poliestrowe oraz mieszane: bawełna/poliester i poliester/akryl.Fototransfer

Jest to metoda, którą możemy zaproponować naprawdę wymagającym klientom. Nadruki na odzieży mogą być tutaj bardzo szczegółowe. Charakteryzują się także wysoką jakością. Wszystko to powoduje, że bezproblemowe staje się umieszczanie na koszulkach i innej odzieży skomplikowanych wzorów graficznych, przejść tonalnych czy zdjęć. Do wykonania tego rodzaju nadruku wykorzystujemy specjalną folię, która następnie wygrzewana jest w bardzo wysokiej temperaturze. Dodatkowa zaleta polega na tym, że zamówienie mogą Państwo składać już od 1 sztuki. Dzięki temu w nadruki na koszulki wysokiej jakości mogą zaopatrzyć się również osoby prywatne.