POZYCJONOWANIE
Search Engine Optimization

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. search engine optimization, SEO; zwana także pozycjonowaniem) – procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej.


Wzrost ruchu to większa sprzedaż

Pozycjonowanie strony to Twój obowiązek, jeżeli chcesz zaistnieć w Internecie. Liczba Internautów w Polsce rośnie z roku na rok. Z samej wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta około 20 mln Internautów, co stanowi 93% łacznej ich liczby. Jest to najlepszy dowód na to, że prowadząc biznes w Internecie, warto zadbać, aby nasi użytkownicy odnaleźli naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to długotrwały proces, który owocuje podwyższeniem rankingu strony internetowej w wynikach wyszukiwania, co z kolei przekłada się nawielokrotne zwiększenie liczby odwiedzin (a więc i potencjalnych klientów) witryny. Pozycjonowanie to potencjalny zysk rzędu dziesiątek tysięcy złotych, jednak źle przeprowadzone oznacza utratę czasu i pieniędzy.Pozycjonowanie

Nasza oferta skierowana jest głównie do osób chcących w szybki i bezpieczny sposób poszerzyć rynek zbytu produktów – również poza granice naszego kraju. Dzięki specjalnym, nowoczesnym technikom SEO jesteśmy w stanie wypromować Państwa stronę WWW w jak najkrótszym czasie przy zachowaniu minimum ryzyka.


Co otrzymujesz w ofercie optymalizacji

Analizę oraz dobór najlepszych fraz kluczowych. Dokonujemy dokładnej analizy słów kluczowych dopasowanych do Twojej branży. Dobieramy keywordy, które pozwolą skutecznie i precyzyjnie dotrzeć do potencjalnych Klientów i zwiększyć zyski Twojej firmy. Audyt pod kątem SEO oraz optymalizację strony internetowej. Stały monitoring pozycji strony wraz z raportowaniem wyników. Możliwość dodawania kolejnych słów kluczowych. Wsparcie dedykowanego specjalisty SEO oraz doradcy Klienta biznesowego.
JAK PRACUJEMY NAD TWOJĄ STRONĄ?

SŁOWA KLUCZOWE

Wybieramy frazy, które zapewnią odwiedziny na Twojej stronie.

AUDYT STRONY

Sprawdzamy co trzeba poprawić na Twojej stronie.

OPTYMALIZACJA STRONY

Wprowadzamy poprawki na Twojej stronie. To wszystko gratis!

POZYCJONOWANIE RAPORT

Pozyskujemy wartościowe linki dla Ciebie, otrzymujesz szczegółowy raport.EFEKTY NASZEGO POZYCJONOWANIA


9x
Wzrost w rankingu słów kluczowych


878%
Wzrost wejść na strone


1105%
Wzrost w rankingu TOP 10


529%
Wzrost czasu odwiedzin