SOCIAL MEDIA MARKETING
Social Media Marketing

Zjawisko polegające na zdobywaniu uwagi oraz generowaniu ruchu internetowego przy pomocy serwisów społecznościowych. Do promocji marki wykorzystuje się takie portale społecznościowe jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube czy blogi. Media społecznościowe w ostatnim czasie odgrywają coraz większą rolę w działaniach marketingowych wielu firm ze względu na fakt, że są łatwo dostępne dla wszystkich, którzy mają dostęp do internetu. Social media marketing umożliwia bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, a dodatkowo obniża koszty działań marketingowych. Social media marketing wykorzystuje zaangażowanie klienta na serwisach społecznościowych, wobec marki lub produktu. Głównym celem działań z zakresu social media marketing nie jest efekt sprzedażowy, ale budowanie wizerunku marki. Materiały do kampanii marketingowych tworzy się, nie tylko po to by zdobyć uwagę klienta, lecz przede wszystkim w celu zachęcenia go do dzielenia się nimi ze swoimi znajomymi. Skutkuje to zwiększeniem wiarygodności przekazywanej treści, gdyż pochodzi ona z zaufanego źródła.


Nasze Usługi

Usługi doradcze

Oferujemy szeroką gamę wysokiej wartości usług doradczych social media które pomogą Ci osiągnąć wysokie wyniki promowania marki w mediach społecznościowych.


Reklama

Nasze usługi reklamowe social media są prowadzone w ramach reklamy u giganta mediów społecznościowych możemy promować dowolny produkt, markę, stronę www lub fanpage.


Konto firmowe

Nasza oferta obejmują utworzenie i bieżące prowadzenie konta firmowego oraz promocję marki na portalu Facebook, You Tube, Twiter. Zaufało nam ponad 100 firm.


Fan Page na Facebooku

Posiadanie Fan Page to obecnie jedna z najpopularniejszych form promowania swojej marki w social media. Jednak, aby strona na facebooku przynosiła oczekiwane efekty musi być prowadzona regularnie, profesjonalnie i z pomysłem. Oferujemy stworzenie lub prowadzenie już istniejącego fanpage twojej firmy lub produktu. Zdobywamy aktywnych i wiernych fanów poprzez:

  • atrakcyjny wizerunek graficzny strony,
  • regularność wpisów, które zainteresują osobę z grupy docelowej,
  • stałą interakcję z fanami,
  • zakładki dedykowane (np. oferta miesiąca, mapa naszych oddziałów, porady specjalisty itd.),
  • oryginalne konkursy.

Fan Page daje możliwość pomiaru skuteczności działań promocyjnych oraz ich modyfikowaniu w celu osiągnięcia lepszego efektu, w oparciu o wnikliwą analizę statystyk. Strona fanowska na facebooku to łatwy i skuteczny sposób na promocję swojej marki lub produktu, budowanie przyjaznych relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych.
Etapy Naszych działań

Strategia Rozwój

Reklama Zarządzanie

Społeczność Zarządzanie

Efektywna zawartość Tworzenie

Statystyki Raport

Strategia kreatywna

Strategia kreatywna wyznacza standardy jakości, kolorystyki i treści publikowanych w mediach społecznościowych. Spójna komunikacja wizualna z potencjalnym klientem pozwala mu łatwiej zapamiętać markę i buduje pozytywną relację, która przekłada się na większą skłonność klienta do skontaktowania się z firmą.