CMS Yabo

Każdy projekt razem z systemem CMS do samodzielnej aktualizacji treści i zdjęć.

 

CMS YaboLive to platforma zarządzania treścią, na bazie której powstają zaawansowane aplikacje internetowe. Mogą one współpracować, tworząc jeden większy system lub działać osobno, stanowiąc efektywne narzędzia do realizacji konkretnego celu. System zarządzania treścią CMS YaboLive posiada budowę opartą o moduły oznacza, iż większość funkcjonalności dostępnych w systemie zarządzana jest osobnymi miniaplikacje (moduły). Dzięki modułowej budowie każda realizacja jest dopasowywana do potrzeb i wymagań klienta. Każdy moduł może zostać dostosowany lub można stworzyć nowy, na konkretne zamówienie.

Oznacza to również możliwość rozbudowy o kolejne funkcjonalności w późniejszych etapach (np. wraz ze wzrostem potrzeb użytkowników serwisu) bez niebezpieczeństwa naruszenia stabilności pozostałych elementów systemu CMS. System nie tylko daje ogromne możliwości dodawania i edycji treści redaktorom, w tym redaktorom obcojęzycznym oferując wielojęzykowy (20 dostępnych języków) interfejs wybierany z poziomu redaktora/administratora, nieograniczone możliwości funkcjonalne serwisu oraz możliwość rozwoju serwisu w dowolnym kierunku przez niezależnych administratorów i web masterów.

Etapy tworzenia strony internetowej


Projekt strony www

Współpraca z nami gwarantuje doskonałą kreację opartą o solidny warsztat graficzny.

1

Programowanie strony

Programowanie na potrzeby systemu zarządzania treścią. Instalacja na serwerze oraz testy.

2

Mobile friendly

Optymalizujemy strony pod kątem urządzeń mobilnych.

4

Pozycjonowanie

Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę wraz z cennikiem na pozycjonowanie strony

5


Wygodnie i samodzielnie zarządzaj swoją stroną www

Obsługa CMS YABOLIVE jest prosta dzięki łatwemu w obsłudze i czytelnemu panelowi administracyjnemu, dostępnemu przez przeglądarkę internetową. Jednocześnie system daje duże możliwości ingerencji w treść i strukturę strony, pozwalając samodzielnie i szybko dokonywać niezbędnych zmian i aktualizacji.

Proces publikacji artykułów uproszczony do minimum, daje natychmiastowe i zadowalające efekty. Prostota obsługi dzięki intuicyjnemu w obsłudze panelowi administracyjnemu. Szybkość działania za sprawą nowoczesnego edytora WYSIWYG, pozwalającego na szybką i skuteczną edycję treści w czasie rzeczywistym.
Zalety CMS YABO


Skalowalność i elastyczność

Dzięki modularnej budowie opartej o system pluginów, CMS YABO daje się dowolnie wzbogacać o nowe funkcjonalności: galeria , formularz, oferta ,katalog itp.


Prostota obsługi

Dzięki intuicyjnemu w obsłudze panelowi administracyjnemu. Szybkość działania za sprawą nowoczesnego edytora WYSIWYG, pozwalającego na szybką i skuteczną edycję treści w czasie rzeczywistym.Efektywność

Dzięki łatwej możliwości częstych aktualizacji treści oraz rozbudowy struktury strony, wzrasta jej wartość merytoryczna co pociąga za sobą zainteresowanie internautów.


Aktualizacja strony

Praca z CMS YABO pozwala, bez dodatkowych kosztów, rozbudowywać serwis o nowe działy, wzbogacać jego treści, obrazy czy multimedia. Pozwalając samodzielnie i szybko dokonywać niezbędnych zmian i aktualizacji.Oszczędność

Dzięki dostępności oprogramowania CMS YABO, bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.


Wsparcie dla pozycjonowania

Platforma YABO posiada wiele funkcjonalności, które ułatwiają pozycjonowanie serwisu internetowego opartego na tym systemie CMS. Tytułu strony dla każdej kategorii, ustawienie alternatywnej nazwy nagłówka dla danej podstrony.Nasze Portfolio

Zapraszamy do obejrzenia kilkudziesięciu stron internetowych spośród ponad 1000 naszych realizacji.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO